Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -10%

Hajmdal. Tom 1. Początek podróży

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ziemia nie stoi na krawędzi zagłady Ziemi po prostu już nie ma. Pewnego dnia została rozsadzona w proch i pył przez nieznanego wroga. Przeżyli tylko ci, którzy w chwili katastrofy pozostawali poza granicami Układu Słonecznego zaledwie garstka.
Jednak po trzystu latach od masakry potomkowie ocalonych starają się przywrócić ludzkości dawną świetność. Korzystając z uprzejmości wysoko rozwiniętej rasy, zamieszkującej układ Epsilon Eridani, budują potężny okręt, Hajmdal, oraz planują zasiedlenie jednej z nadających się do terraformowania planet.
Lecz okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Istnieją bowiem w Galaktyce gatunki, którym wzrost znaczenia ludzi jest bardzo nie na rękę. A to musi prowadzić do bardzo poważnego konfliktu w skali kosmicznej. Do walki o najwyższą stawkę przetrwanie.
Czy ludzkość zdoła przetrwać kolejny zamach na swoje istnienie? Czy bohaterowie poradzą sobie w obliczu tytanicznych wyzwań? Czy Hajmdal jest ocaleniem, czy kolejną pułapką? Kto ciekaw, musi koniecznie sięgnąć po książkę.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Drageus Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 336 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365661609

29,25 zł 32,50 zł
+ -

Opinie