Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Muzyka

Guns N' Roses. Ostatni giganci z rockowej dżungli

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

.
Guns N' Roses zawsze żyli w bezczasie, byli ostatnimi z gigantów. Nawet w latach osiemdziesiątych, kiedy dopiero zaczynali i byli wytatuowanymi, spiętymi gołodupcami z LA, nie chcieli grać według zasad. W czasach gdy rządził pogodny, promujący bezpieczny seks i sprzeciwiający się narkotykom rock, pojawił się zespół, który wyglądał, jakby wyskoczył prosto z zakrwawionych, posypanych kokainą stron oryginalnej sceny złotej ery rocka późnych lat sześćdziesiątych.
Ich muzyka brzmiała jak Elton John skrzyżowany z New York Dolls. Jak Queen z Iggym i The Stooges. Słysząc Welcome To The Jungle, wiedzieliście, że zabrnęliście w najgorszy zaułek w mieście. Mamy wszystko, czego chcecie skrzeczał Axl, a Slash wywijał gitarą niczym nożem sprężynowym. Na samą myśl o tym przebiegały was dreszcze.
Mick Wall zna zespół niemal od samego początku. Przez te wszystkie lata przeprowadził niezliczone wywiady z jego członkami, ludźmi z jego otoczenia oraz z najważniejszymi pracownikami ekipy menadżerskiej. Zna ich nie tylko osobiście, ale pozwala im przemawiać ze wstrząsającą szczerością w najwnikliwszej biografii, jakiej doczekał się ten niezwykły zespół.
Oto prawdziwa, nieocenzurowana historia zespołu, który zjednoczył się po 20 latach zawirowań. Poznajcie wszystkie tajemnice Guns N' Fuckin' Roses.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: In Rock Music Press Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 480 Waga: 0.5 kg EAN: 9788364373473

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie