Powrót

Egzaminy, certyfikaty

Grammar Gym 3

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Grammar Gym to seria ciekawych książek dla uczniów na poziomie A2, którzy chcą powtórzyć i pogłębić swoją wiedzę z dziedziny gramatyki, słownictwa oraz doskonalić wypowiedzi.
Każdy unit Grammar Gym zawiera ćwiczenia na rozumienie tekstu oraz ćwiczenia gramatyczne i dialogi. Dzięki swej różnorodności - uzupełnianie luk, dobieranie w pary, tworzenie zdań, udzielanie odpowiedzi na pytania, wybieranie właściwej formy czasownika, poprawianie błędów - zadania stanowią atrakcyjny sposób prezentowania i utrwalania zarówno słownictwa, jak i gramatyki. Objaśnienia zagadnień gramatycznych, wskazówki gramatyczne oraz polecenia do ćwiczeń podane są w języku angielskim. Dodatkowo na końcu rozdziału znajdują się ćwiczenie słownikowe, a na końcu każdej książki spis użytecznych zwrotów i wyrażeń. W Grammar Gym znajduje się także specjalny dział Exam Practice dla uczniów przygotowujących się do egzaminów KET i Trinity.
Do każdego poziomu książki Grammar Gym dołączono także słowniczk oraz płytę audio CD z nagraniami do ćwiczeń na rozumienie ze słuchu.
W Grammar Gym 3 skupiono się wokół tematów: Countries in the world, Music, Fame and the famous, Superstitions, Water, water, everywhere!, What a disaster!
Poziom CEF: A2

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Helbling Languages Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 47 Waga: 0.5 kg EAN: 9783990892824

Opinie