Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Egzaminy, certyfikaty

Gramatyka języka francuskiego

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

System gramatyczny języka francuskiego może wydawać się skomplikowany, ale jest dość regularny. Zawarte w książce objaśnienia zagadnień gramatycznych ograniczyliśmy do minimum i uzupełniliśmy je przejrzystymi tabelkami, które umożliwjają szybkie i łatwe zorientwanie się w danym temacie. Każde zjawisko jest ilustrowane dużą ilością przykładów, które zostały starannie wybrane z prasy oraz z wiarygodnych źródeł internetowych, dzięki czemu odzwierciedlają rzeczywisty stan współczesnego języka francuskiego.
Oprócz uwag praktycznych, na końcu części gramatycznej znajdują sie informacje dotyczące reguł tworzenia wyrazów wraz z przejrzystymi wykazami przedrostków i przyrostków, dzieki którym każdy może poszerzyć swój zasób słownictwa. Do publikacji dołączony jest również wykaz czasowników nieregularnych, w którym w jednym miejscu zostały zawarte wszystkie najważniejsze formy francuskich czasowników.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Lingea Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 11x16cm Ilość stron: 207 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365633064

Opinie