Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Świat roślin i zwierząt

Gęby, dzioby i nochale TW

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ta książka to prawdziwa bomba edukacyjna! Pełna fascynujących ciekawostek, anegdot i faktów z życia zwierząt. Kontynuacja entuzjastycznie przyjętych ,,Pup, ogonków i kuperków".
Czy istnieje stworzenie z zębami nie tylko w paszczy, ale i na całej skórze? Do kogo należy najbrzydsza, a do kogo największa gęba na świecie? Które ze zwierząt ma rękę na czole, a które najbardziej nadąsaną minę?  I kto jest największym twardzielem na Ziemi? Znajdziecie tu ponad trzydzieści opowieści o gębach, dziobach i nochalach... bo zwierzęta nie tylko kończą się, ale i zaczynają niezwykle intrygująco!

Mikołaj Golachowski jest doktorem nauk przyrodniczych, podróżnikiem, tłumaczem, a do tego wszystkiego jeszcze polarnikiem. Kiedy nie siedzi wśród śniegów i lodów, mieszka w Warszawie. Pisze wówczas o zwierzętach i ochronie przyrody. Jest autorem popularnonaukowej książki "Pupy, ogonki i kuperki" oraz podróżniczej "Czochrałem antarktycznego słonia".
Mroux (Maria Bulikowska) ilustruje książki i pisma nie tylko dla dzieci. W wolnym czasie trenuje capoeirę.. Autorka "Małej książki o gwarze warszawskiej" oraz jej kontynuacji "Jak bum cyk-cyk! Powiedzonka warszawskie". Ilustrowała też poprzednia książkę Mikołaja Golachowskiego o pupach zwierząt.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Babaryba Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x20cm Ilość stron: 136 Waga: 0.5 kg EAN: 9788362965267

Opinie