Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Film, kino

  • -5%

Fulton Sheen. Fenomen programu telewizyjnego..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zmarł ćwierć wieku temu, a w Internecie wciąż można znaleźć mnóstwo jego wypowiedzi. Fenomen arcybiskupa Fultona Sheena, jednego z największych ewangelizatorów swoich i jak się okazuje, nie tylko swoich czasów wciąż trwa. W sieci krążą nagrania jego programów telewizyjnych. Wiele wypowiedzi Sheena ukazuje się w formie książek. Media społecznościowe zaczynają skupiać osoby zainspirowane jego myślą i dziedzictwem. Fulton Sheen przemawia już nie tylko z ekranów telewizorów. Znalazł swoje miejsce także w nowych mediach, pojawia się na monitorach komputerów, tabletów i smartfonów. Co jest siłą tego fenomenu? Sposób, w jaki Sheen przemawiał? Głębia wypowiedzi? Trafność diagnoz?
Marek Piedziewicz proponuje nam rzetelną analizę działalności i wypowiedzi arcybiskupa Fultona Sheena, a przede wszystkim wskazuje na przyczyny nieustającej popularności jego myśli.

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Święty Wojciech Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 336 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380653252

33,16 zł 34,90 zł
+ -

Opinie