Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

  • -5%

Forbes Women 4/2020

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Magazyn i portal online, które skupiają się na kobietach i gospodarce. Forbes Women to pomysł, Moiry Forbes dziennikarki i działaczki, wnuczki Malcolma Fobesa, założyciela pisma. Osiem lat temu stworzyła ona platformę, która umożliwia kobietom nawiązywanie kontaktów, wymianę doświadczeń, które pomagają w osiąganiu sukcesów zawodowych i życiowych. Uznaliśmy, że najwyższy czas na taką inicjatywę w Polsce. Zmiany jakie przynosi postęp technologiczny, zmiany społeczne i kulturowe, wzrost znaczenia roli kobiet w pracy i społeczeństwie, to coś co dzieje się na naszych oczach.
Forbes Women w Polsce to nie tylko magazyn, ale również platforma umożliwiająca kobietom kontakty, wsparcie i rozwój. Czytaj nas na bieżąco w serwisie internetowym forbes.pl, bądź z nami w kontakcie na mediach społecznościowych. Spotkaj się z nami i naszymi ambasadorkami i ambasadorami w trakcie inspirujących dyskusji i konferencji, weź udział w warsztatach w całej Polsce.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Waga: 0.5 kg EAN: 9772657573008

17,00 zł 17,90 zł
+ -

Opinie