Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika specjalna

  • -6%

Florka. Mejle do Klemensa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak wiadomo, przyjaciele są od tego, żeby pomagać w trudnych chwilach. Florka pomaga więc swojemu przyjacielowi Klemensowi, pisząc do niego mejle do szpitala. Wyobraźcie sobie, jak by mu tam było źle bez wiadomości, co się dzieje w ich przedszkolu, u Tygrysków. I gdyby nie dostawał buziaków-wesołaków od Florki! I jak źle byłoby Florce, gdyby nie mogła dzielić się z przyjacielem swoimi myślami. A ma o czym myśleć.
Bo oto Florce tej bardzo przyjaźnie nastawionej do świata ryjówce przyjdzie się spotkać z zaskakującym zachowaniem koleżanek. I przekonać się, że nie każdy, kto zapewnia o przyjaźni, jest prawdziwym przyjacielem! Trzeba więc bardzo uważać na swoje zachowania również, bo ani się obejrzysz, a tu jakaś AGAMA ciąży ci jak kamień! Nic więcej nie zdradzimy, bo obowiązuje tajemnica korespondencji. Ale za zgodą Florki możecie sami przeczytać, co pisze do Klemensa przed wami najnowszy, czwarty tom jej przygód!
 

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Bajka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x20cm Ilość stron: 56 Waga: 0.5 kg EAN: 9788361824978

26,22 zł 27,80 zł
+ -

Opinie