Powrót

Poradniki

Flirt w sieci. Przewodnik dla czatujących na ...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czatuj na Amora!
Rozszerz krąg przyjaciół i znajomych
Spotkaj ludzi o podobnych zainteresowaniach
Flirtuj i zakochaj się
Wybierz partnerów seksualnych
Znajdź żonę lub męża
Unikaj pułapek czyhających w sieci
E-mocje w cyberprzestrzeni
Czy ktoś wie, jak przeprowadzić udaną konfigurację partnera? Ale właściwie po co miałbyś to robić? Można przecież znaleźć osobę, która będzie spełniała wszystkie Twoje oczekiwania -- pod względem wieku, stanu cywilnego, wykształcenia, hobby, wyglądu. Dzięki Internetowi nie tylko szybko kupisz rower, zapłacisz za czynsz i pozdrowisz ciocię z Wiednia. Ta elektroniczna pajęczyna daje Ci także opcję wyszukania... miłości.
Na całym świecie miliony ludzi poznają swoją drugą połówkę, nie ruszając się z domu. To świetne wyjście dla osób nieśmiałych, zabieganych albo po prostu chcących spotkać kogoś, kogo nie udałoby się znaleźć w bardziej tradycyjny sposób. Pamiętając o kilku podstawowych zasadach, także i Ty możesz wykorzystać domowy komputer do poszukiwania romantycznych uniesień, ciekawych osobowości, namiętnego seksu albo zabawnego flirtu. Nie nakładaj makijażu, odwieś do szafy krawat -- by odkryć magię portali randkowych, musisz się tylko zalogować!
Sprawdź, czy masz wiadomość:
Znajdź właściwy serwis randkowy.
Stwórz intrygujący profil.
Inicjuj i podtrzymuj wirtualne rozmowy.
Pogłębiaj znajomość z wybraną osobą.
Zachowuj bezpieczeństwo podczas flirtów przez Internet oraz poza nim.
Poznaj inne narzędzia komunikacji wirtualnej.

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Sensus Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 224 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324623037

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie