Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Fotografia

  • -10%

Flesz. O fotografii z lampą błyskową

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Lampa błyskowa to dziś standardowy element właściwie każdego aparatu fotograficznego. Niestety, często uzyskanie za jej pomocą zadowalających rezultatów graniczy z cudem. Niektórzy wręcz uważają, że jedynym dobrym sposobem używania flesza jest... wyłączenie go. Czyżby więc wykonanie pięknej fotografii z wykorzystaniem lampy błyskowej wymagało szczególnego poziomu wtajemniczenia?
Wcale tak nie jest! Uzyskiwanie pięknych i niepowtarzalnych efektów dzięki fleszowi leży w możliwościach każdego fotoamatora! Trzeba tylko nauczyć się kilku prostych rzeczy. I właśnie o tym jest ta książka. Nie ma tu mowy o bardzo zaawansowanych technikach pracy z fleszem, o wykonywaniu złożonych wyliczeń i korzystaniu ze światłomierza. Zamiast tego omówiono bardzo proste metody, które są łatwe do nauczenia się i dają zadziwiająco powtarzalne efekty. Książka jest przystępnie i zrozumiale napisana, dzięki czemu niepostrzeżenie przyswoisz sobie wiedzę, która sprawi, że zaczniesz używać flesza jak zawodowiec!
Dowiedz się więcej o korzystaniu z lamp błyskowych:
Początki pracy
Ustawienia aparatu
Efekty specjalne i oświetlanie tła
Fotografia portretowa we wnętrzach i w plenerze
Fotografowanie ceremonii ślubnych

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x23cm Ilość stron: 208 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328343719

33,39 zł 37,10 zł

Opinie