Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -5%

Flash CS5 PL Professional. Ćwiczenia praktyczne

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zrób to we Flashu! Rysowanie, posługiwanie się symbolami i różne metody animacji Sterowanie odtwarzaniem filmu i dodawanie elementów interaktywnych Publikowanie filmów Flasha na stronie WWW i w postaci samodzielnej prezentacji
Flash CS5 PL święci dziś triumfy jako znakomite i niezbyt skomplikowane w obsłudze narzędzie do tworzenia animowanych filmów, gier i wszelkich interaktywnych elementów stron WWW. Ten świetny i uniwersalny program może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez zupełnych nowicjuszy, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Największe atuty Flasha to właśnie jego przystępność, a także możliwość łatwego łączenia elementów wizualnych, animacji i dźwięku oraz zapewnianie świetnej komunikacji z odbiorcami. Jeśli więc poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci bez trudu wyposażyć stronę WWW w bogaty zestaw efektów multimedialnych, pora nauczyć się w końcu właściwie używać Flasha.
"Flash CS5 PL Professional. Ćwiczenia praktyczne" to zestaw zadań dla użytkowników dopiero zapoznających się z funkcjami i możliwościami tego programu. Znajdziesz tu proste ćwiczenia pozwalające oswoić środowisko pracy, by następnie opanować kwestie dotyczące rysowania i edycji obiektów. Nauczysz się tworzyć sceny, warstwy i hierarchie obiektów oraz poznasz wszystkie dostępne we Flashu typy animacji. Odkryjesz też zasady, na jakich działają różne interaktywne elementy strony, i zrozumiesz, jak można wykorzystać je do własnych celów. No i rzecz najważniejsza - poznasz sposoby eksportowania wyników swojej pracy i publikowania ich w sieci. Jeśli chcesz zatem szybko opanować podstawy potężnego Flasha CS5 PL, trafiłeś najlepiej, jak mogłeś! Przygotowanie do pracy - typy plików Flasha i interfejs programu Rysowanie - kształty wektorowe, wypełnienia, właściwości linii, transformacje, tekst Sceny, warstwy i obiekty Animacja - listwa czasowa, automatyczna animacja, obiekty filmowe i graficzne Interaktywne elementy filmu Publikowanie plików FlashaFlash CS5 PL - sięgnij po proste rozwiązanie!

Rok wydania: 2011 Wydawnictwo: Helion Stan: Nowa Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324635931

28,40 zł 29,90 zł

Opinie