Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Filozofia prawa w pytaniach i odpowiedziach

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Filozofia prawa w pytaniach i odpowiedziach to opracowanie, które doskonale wpisuje się w założenia serii Prawo w pytaniach i odpowiedziach.
Gdzie można zadać tyle fascynujących pytań, postawić tyle budzących żywe spory problemów i oczekiwać tylu odmiennych i wysoce zindywidualizowanych odpowiedzi, jak nie właśnie w ramach filozofii prawa? Podręcznik ten różni się jednak bardzo od dotychczas wydanych w tej serii opracowań służących nauce poszczególnych dogmatyk. Nauka filozofii prawa jest bowiem istotnie inna niż nauka przedmiotów dogmatyczno-prawnych. Zadanie wielu krótkich pytań i udzielenie równie krótkich odpowiedzi nie wydaje się tu w ogóle możliwe. Filozofia prawa ma bowiem charakter deskryptywno-normatywny i zarazem dyskursywny, co rzutuje na możliwości uczenia się tego przedmiotu, a tym samym jego nauczania. Temu jednak wyzwaniu autorzy sprostali dzięki wyjątkowemu pomysłowi na formułę oddawanego do rąk Studentów podręcznika. Autorami książki są pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego: prof. dr hab. Jerzy Zajadło, dr hab. Oktawian Nawrot, prof. UG dr hab. Kamil Zeidler, prof. UG dr hab. Anna Machnikowska, prof. UG dr Jarosław Niesiołowski, dr Filip Przybylski-Lewandowski, dr Paweł Sut, dr Sebastian Sykuna, dr Tomasz Widłak, dr Maciej Wojciechowski, mgr Magdalena Glanc, mgr Tomasz Snarski.

Rok wydania: 2013 Wydawnictwo: LexisNexis Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 488 Waga: 0.5 kg EAN: 9788327804211

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie