Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Filozofia - opracowania ogólne

Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kaizen jest japońską, wyjątkową filozofią. Jest znana głównie jako koncepcja zarządzania, ale przede wszystkim jest ważną częścią kultury japońskiej. Kaizen polega na ciągłym doskonaleniu: doskonałość może być osiągnięta dzięki konsekwentnie wprowadzanym niewielkim zmianom. W organizacji każdy powinien być zaangażowany w ten proces. Metodyka ta charakteryzuje się dużą skutecznością, jest przy tym doskonałym wyjściem dla osób, które nie lubią rewolucyjnych zmian wokół siebie. Umożliwia rozwijanie się i osiąganie celów bez dużego wysiłku i bez lęku, że coś może pójść nie tak.
Książka, którą trzymasz w dłoni, w przystępny sposób wyjaśnia, jak wykorzystać filozofię kaizen w codziennym życiu i osiągać imponujące cele metodą małych kroków. Dzięki jej lekturze dowiesz się, jak stymulować kreatywność swoją i swojego zespołu, jak zacząć nieszablonowo myśleć, a także jak radzić sobie z trudnymi sprawami. Nauczysz się prostych, ale bardzo skutecznych metod, które z powodzeniem będziesz stosował na co dzień. Przekonasz się, dlaczego filozofia kaizen jest wysoko ceniona przez kierownictwo takich organizacji, jak Boeing, Toyota, Honda czy US Navy!
Dowiedz się, jak:
-poprawiać morale pracowników,
-ograniczać koszty funkcjonowania organizacji i równocześnie poprawiać jakość pracy w firmie,
-skutecznie rozwijać nowe produkty i usługi,
-zwiększać sprzedaż firmy,
-ograniczać koszty opieki zdrowotnej.
Kaizen podążaj małymi krokami ku doskonałości!

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Sensus Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 184 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328327054

Opinie