Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Filozofia - opracowania ogólne

  • -10%

Filozofia dla bystrzaków

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Przeczytaj to i poczuj, jak mądrzejesz!" Ken Schanzer, prezes NBC Sports. "Dowiedz się, jak wykorzystać tę niesamowitą wiedzę w codziennym życiu. Źródło mądrości dla każdego z nas!" dr Tom Morris. Prawdziwa królowa nauk znowu w akcji! Filozofia często kojarzy nam się z galopującą nudą i bezpowrotnie straconym czasem. A jednak mimo kiepskiego PR-u jest to jedna z najbardziej fascynujących dyscyplin naukowych. Filozofia pobudza do myślenia, pomaga zrozumieć świat, znaleźć sens życia i spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy. Tom Morris podchodzi do niej w niestandardowy sposób i odkrywa przed czytelnikiem wszystkie niezwykłe zakątki tej nauki. Przygotujcie się na lekturę pełną wrażeń.
Bystry daje radę: wie, o co chodzi w filozofii, myśli jak filozof, szuka odpowiedzi na trudne pytania, wykorzystuje filozofię w życiu codziennym, łączy wiedzę z praktyką. "Tom Morris jak nikt inny ożywia dziedzinę filozofii." Paul K. Moser, profesor i szef wydziału filozofii, Uniwersytet Loyoli w Chicago. "Tom Morris nie jest zwykłym bystrzakiem, a ja nie jestem filozofem, więc prawdopodobnie stanowimy dobraną parę do przeprowadzenia tego cudownego ćwiczenia, polegającego na odkryciu niektórych z najbardziej nieuchwytnych i trwałych tajemnic życia. Przeczytaj to i poczuj, jak mądrzejesz!" Ken Schanzer, prezes NBC Sports.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Septem Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 360 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328300484

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie