Powrót

Poradniki

Filary mocy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Filary mocy są jak chwile eureka albo drogowskazy na ścieżce chrześcijańskiego duchowego wzrostu. Przy każdym filarze chrześcijanie stają się trochę bardziej jak Jezus. W siedmiu kluczowych filarach autorzy oświetlają ścieżkę chrześcijańskiego rozwoju, zakorzenioną w podstawach chrześcijaństwa.
Michael Green pisze w Przedmowie: Filary mocy to książka napisana, by pouczyć chrześcijan o podstawowych prawdach wiary , by oczekiwali większych rzeczy od Boga, by zrozumieli ojcostwo Boga, znaczenie Trójcy, pojednania i objawienia oraz by dążyli do świętości, do życia w mocy Ducha Świętego i do głoszenia ewangelii potrzebującemu, bezbożnemu społeczeństwu, w którym żyjemy. Ta książka zaskakująco otwarcie i pokornie mówi o zmaganiach i niepowodzeniach autorów. Jest przepełniona duchem poświęcenia i służenia. Niezwykle łatwo ją się czyta i jest nieskazitelnie biblijna. Cała jest poświęcona Bogu Biblii w dzisiejszym świecie i jest napisana dzisiejszym językiem.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 236 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379781546

Opinie