Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Technika, przemysł - opracowania ogólne

Fascynujące eksperymenty naukowe

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kolorowa bogato ilustrowana zdjęciami i rysunkami książka dla dzieci (wiek 8+, choć może służyć także młodszym dzieciom, jeśli podczas eksperymentu będą im towarzyszyć opiekunowie). Zawiera opisy 60 eksperymentów, z których prawie wszystkie ze względu na swoją atrakcyjność wizualną mogą aspirować do magicznego triku. Większość produktów do wykonania doświadczenia znajduje się w każdym domu.
Każdy opis zaczyna się od części Będziesz potrzebować, potem znajduje się ilustrowana instrukcja wykonania eksperymentu i informacja Jak to działa? z naukowym wyjaśnieniem doświadczenia. Poniżej opisu eksperymentu znajdziemy dodatkowo poradę (Nasza rada), która ułatwi wykonanie eksperymentu albo zminimalizuje skutki na wypadek jego niepowodzenia, oraz część A co jeśli?, gdzie zaproponowane jest rozszerzenie zakresu doświadczenia. Na końcu znajduje się podsumowanie, czyli część zatytułowana Zastosowanie w nauce stąd będziemy czerpać wiedzę, w jaki sposób prawdziwi naukowcy wykorzystują poznaną zasadę w swoich rozwiązaniach.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 10.2x14.3cm Ilość stron: 128 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380971295

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie