Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

F**k it! Rób to, co lubisz

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Życie jest zbyt krótkie, abyś tracił czas na zmuszanie się do robienia rzeczy, których nie lubisz robić. Nie lubisz swoich studiów, pracy, znajomych, sposobów spędzania wolnego czasu? Czujesz się zestresowany, zły, zmartwiony? Masz poczucie, że umykają Ci najpiękniejsze chwile? Dojrzewasz do myśli, że czas na zmianę, a pomysł robienia tego, co lubisz, wydaje Ci się szczególnie nęcący? Nawet jeśli tak właśnie się dzieje, to prędko się przekonasz, że robienie tego, co się lubi, wcale nie jest takie łatwe i nie przychodzi od razu!
Filozofia przedstawiona w tej książce opiera się na kategorycznym Pieprz to!. To zdanie, choć mało eleganckie, jest zadziwiająco skuteczne daje impuls, aby sobie odpuścić lub zmobilizować się do działania i pokonać przeszkody. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wykorzystać ten impuls, aby zacząć robić więcej rzeczy, które lubisz, i spędzać mniej czasu na nielubianych czynnościach. W tekście sporo miejsca poświęcono zarabianiu na życie przez robienie tego, co się lubi. Znalazło się też tu mnóstwo wskazówek, jak sobie poradzić z przeciwnościami: własnymi lękami, niechętnymi ludźmi, obiekcjami z serii tak, ale.... A gdy już zaczniesz robić to, co lubisz, odniesienie dużego sukcesu okaże się całkiem naturalne!
Pieprz to i:
Znajdź odwagę, by robić to, co lubisz
Śmiało zaplanuj własny sukces
Pokonaj niechęć innych ludzi do swoich planów
Zaufaj swojej intuicji
Zarabiaj duże pieniądze na tym, co lubisz robić
Pieprz to i zacznij żyć pełnią życia!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Sensus Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 328 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328327290

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie