Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -3%

Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

#Endoporadnik dla każdej kobiety
bolesne miesiączki
bóle pleców
dyskomfort w czasie stosunku
trudności z zajściem w ciążę
depresja
nerwowość
Jeśli co miesiąc nie jesteś w stanie wyjść do pracy, bo ból jest nie do wytrzymania, wszystko cię drażni, a niektóre pozycje w trakcie seksu są dla ciebie bolesne, nie bój się sięgnąć po tę książkę.
Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć to osobista historia kobiety, która borykała się z takimi problemami. Autorka tłumaczy, jak doszło do rozpoznania endometriozy, jakie miała objawy i jak to się stało, że mimo choroby jest dziś matką. W osobistym dzienniku dzieli się przeżyciami i pokazuje pracę nad sobą, jaką podjęła, aby odzyskać zdrowie i zrozumieć swoje emocje.
Rozdziały napisane przez m.in. ginekologa, seksuologa, psychoterapeutę
i dietoterapeutę pomogą zrozumieć etapy choroby, a zastosowanie się do wskazówek specjalistów może przynieść ulgę, byś mogła w pełni cieszyć się zdrowiem. W książce znajdziesz też odsyłacze do filmów z ćwiczeniami przygotowanymi przez fizjoterapeutki. Proste techniki autoterapii pozwolą ci lepiej zadbać o zdrowie.
Endometrioza to choroba, która dotyka nas, kobiety. Ta książka jest dla ciebie, twojej siostry, mamy, przyjaciółki. Po przeczytaniu poczujesz się bezpieczniej.
I odzyskasz nadzieję.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Mando Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788327717337

43,46 zł 44,90 zł

Opinie