Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

  • -10%

Empatia. Wzmacnia dzieci. Trzyma cały świat razem

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Empatia to życzliwość, zrozumienie dla siebie i innych ludzi oraz zdolność do wczuwania się w to, co czują. Jednak tylko ktoś, kto czuje się bezpiecznie z samym sobą, może wchodzić w głębszy kontakt z innymi ludźmi oraz okazywać im empatię.
Jesper Juul wraz z zespołem pięciu duńskich psychologów i terapeutów napisał tę książkę, aby pokazać, jak można pracować nad własną wrażliwością i samoświadomością, wspierając swoją zdolność do empatii. Każdy człowiek się z nią rodzi, ale można ją także rozwijać i pogłębiać.
Jest to książka dla wszystkich osób, które chciałyby kultywować w sobie wrażliwość na głos swojego serca. Jej celem jest inspirowanie dorosłych, ale została napisana także dla dzieci, ponieważ przedstawione w niej ćwiczenia są przeznaczone również dla nich. Empatia wzmacnia dzieci, gdyż daje im wewnętrzną kotwicę, uczy rozumienia siebie i umożliwia rozwój w obszarach, które zazwyczaj nie są wspierane przez naszą edukację i kulturę.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Mind Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 175 Waga: 0.5 kg EAN: 9788362445684

25,02 zł 27,80 zł
+ -

Opinie