Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -15%

Elementarz dobrych manier

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Dobre maniery to podstawa! Ale jak nauczyć się tych wszystkich zasad? Z pomocą przyjdzie Elementarz dobrych manier - książka zawierająca krótkie, zabawne wierszyki przedstawiające sposoby radzenia sobie w różnych sytuacjach.
Każdemu wierszykowi towarzyszy kolorowa ilustracja lub zdjęcie oraz komentarz z dodatkowym wyjaśnieniem - nie tylko, jak się zachowywać, ale również dlaczego. Może on stanowić cenną pomoc albo stać się punktem wyjścia do ciekawych rozmów z dzieckiem.
Mały czytelnik dowie się, jak sobie radzić w wielu codziennych sytuacjach, w których może znaleźć się już kilkulatek - jak witać się z dorosłymi, a jak z innymi dziećmi; co zrobić, jeśli przez przypadek zniszczyło się cudzą rzecz; dlaczego nie powinno się pokazywać na nikogo palcem; jak postępować, gdy jest się na kogoś bardzo złym; dlaczego nie należy opierać łokci na stole podczas jedzenia; i znajdzie odpowiedzi na jeszcze wiele pytań dotyczących tego, jak się zachować w niemal każdej sytuacji.
Polecamy!

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Greg Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x20cm Ilość stron: 64 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375175677

16,96 zł 19,95 zł
+ -

Opinie