Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Popularnonaukowe

  • -10%

Elementarz dla budzących się z Matrixa cz.VI

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Co by się stało, gdyby spojrzeć na otaczający nas świat z innej perspektywy?
Patrząc przez pryzmat społeczeństwa, informatyki, ekonomii, ekologii, zdrowia, świadomości...
Wielu uznanych autorów, 300 stron artykułów, badań, grafik, malarstwa i wykresów.
Czy odstająca od standardowej i promowanej wizja rzeczywistości wprowadziłaby poczucie strachu, który sparaliżuje nasze poczynania? Czy może raczej zainspirowałaby do wyjścia poza dobrze znaną dotychczasową i bezpieczną strefę osobistego komfortu? Czy przyczyniłaby się do zapoczątkowania zmiany swojego życia?
ELEMENTARZ odpowiada na postawione pytania poprzez analizę różnych kategorii funkcjonowania człowieka, mianowicie życia społecznego, edukacji, ekonomii, ekologii czy zdrowia.
Premierowe materiały oraz wybrane artykuły z portalu wolnaludzkosc.pl, które składają się na niniejszą publikację, kontrastują z powszechnym postrzeganiem rzeczywistości, wielokrotnie forują kontrowersyjne poglądy, burzą wpajaną od wieków mitologię bezradności i posłuszeństwa wobec silniejszego.
Pozwalają dostrzec inne drogi od tych, które oferuje nam dotychczasowa cywilizacja, czyli przyjęty system zarządzania światem i populacją ludzką, nieustannie tresowaną i poddawaną eksperymentom.
ELEMENTARZ nie ma na celu wyważać otwartych już dawno drzwi, ale zaprasza do skorzystania z mocno zróżnicowanych perspektyw patrzenia na to, jak żyjemy oraz jakimi możliwościami rozwojowymi dysponujemy.
Tym bardziej że artykuły nie są wyłącznie krytyką, lecz przede wszystkim eksponują konkretne rozwiązania zachęcające do zmiany naszego dotychczasowego życia.
Ukoronowaniem całości jest rozdział poświęcony inspirującej koncepcji dotyczącej naszego pojmowania Wszechświata, która rewolucjonizuje sposób patrzenia nie tylko na to, kim jesteśmy w skali galaktyki, kosmosu, gęstości, ale i wobec wszelkich form Wszystkiego.
Jeśli jesteś już gotów na podróż pełną kontrowersji i łamania barier to jest to książka dla Ciebie.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza 3.49 Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 122 Waga: 0.5 kg EAN: 9788385290384

19,35 zł 21,50 zł
+ -

Opinie