Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Technika, przemysł - opracowania ogólne

Elektryczność dla młodych majsterkowiczów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Elektryczność jest tajemnicza i dziwna, a prąd może boleśnie porazić. Bez niej jednak byłoby człowiekowi trudno w codziennym życiu! Większość domowych (i nie tylko) urządzeń działa właśnie dzięki prądowi elektrycznemu. Bardzo dobrym pomysłem jest więc bliższe zapoznanie się ze światem elektryczności, rządzącymi nim zasadami i przeprowadzenie kilku łatwych eksperymentów z prądem elektrycznym. To świetna zabawa, a takie majsterkowanie często przeradza się w bardzo przyjemne hobby!
W tej książce dla młodych majsterkowiczów znajdziesz garść świetnych projektów przeznaczonych do samodzielnego wykonania. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę, która przyda Ci się w wielu sytuacjach. Do wykonania projektów będą potrzebne jedynie podstawowe elementy: diody, baterie, miedziane przewody czy magnesy. Znalazło się tu kilka ważnych informacji dotyczących zachowania bezpieczeństwa podczas eksperymentów. Poszczególne projekty zostały bardzo dokładnie opisane, a towarzyszące im instrukcje pozwolą Ci się dowiedzieć, jak krok po kroku zbudować każdy z nich. To świetne wprowadzenie w fascynujący świat samodzielnego majsterkowania!
Dzięki tej książce:
-poznasz prąd elektryczny i nauczysz się z nim prawidłowo postępować
-nauczysz się zasad ekperymentowania z wykorzystaniem prostych elementów
-wykonasz zadziwiające projekty: wyrzutnię, diodowy helikopter, głośnik, silnik i inne
-stworzysz światło, dźwięk i ruch
-niepostrzeżenie zdobędziesz przydatne umiejętności i wartościową wiedzę!
Elektryczność? Obwody? Cewki? Najlepsza zabawa!

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x21cm Ilość stron: 80 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328364011

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie