Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. ZDASZ.TO jest publikacją przeznaczoną dla uczniów szkoły podstawowej potrzebujących całościowego powtórzenia materiału przed egzaminem ósmoklasisty.
Repetytorium pomaga powtórzyć treści z klas 48, przećwiczyć zadania typu egzaminacyjnego oraz oswoić się z formułą egzaminu dzięki przykładowemu arkuszowi przygotowanemu na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartych w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z matematyki od roku szkolnego 2018/2019.
Materiały można wykorzystywać na lekcjach, w domu i na zajęciach dodatkowych.
Publikacja zawiera:
200 zadań typu egzaminacyjnego po każdym rozdziale zamieszczono zestaw 20 zadań typu egzaminacyjnego, które pozwalają uczniowi na sprawdzenie wiedzy i umiejętności. Zadania zarówno zamknięte, jak i otwarte są tak skonstruowane, by uczeń mógł się zapoznać ze strategiami rozwiązywania zadań na egzaminie.
Informacja zwrotna dzięki kluczowi odpowiedzi na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, uczeń może zatem od razu samodzielnie sprawdzić poprawność swoich rozwiązań.
Teoria (wiedza i umiejętności wymagane na egzaminie) przedstawiona w przejrzysty sposób, z licznymi wyróżnieniami taka forma przedstawienia zagadnień ułatwia ich zapamiętywanie i daje wygodę w przyswajaniu treści o różnym poziomie trudności.
Rozwiązania przykładowych zadań ich analiza sprzyja samodzielnej nauce.
Najwyższej jakości treści oraz uporządkowana struktura, co zapewnia wygodę korzystania z pomocy

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: WSiP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788302179761

Opinie