Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Język polski

Egzamin ósmoklasisty. J.polski. Repetytorium WSiP

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. ZDASZ.TO jest publikacją przeznaczoną dla uczniów szkoły podstawowej potrzebujących całościowego powtórzenia materiału przed egzaminem ósmoklasisty.
Repetytorium pomaga powtórzyć treści z klas 48, przećwiczyć zadania typu egzaminacyjnego oraz oswoić się z formułą egzaminu dzięki przykładowemu arkuszowi przygotowanemu na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartych w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.
Materiały można wykorzystywać na lekcjach, w domu i na zajęciach dodatkowych.
Publikacja zawiera:
Blisko 250 zadań typu egzaminacyjnego po każdym rozdziale zamieszczono zestaw 8 zadań, które pozwalają na sprawdzenie wiedzy i umiejętności. Zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte są tak skonstruowane, by uczeń mógł się zapoznać ze strategiami rozwiązywania zadań na egzaminie.
Informacja zwrotna dzięki kluczowi odpowiedzi na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, uczeń może zatem od razu samodzielnie sprawdzić poprawność swoich rozwiązań.
Zastosowanie wiedzy w praktyce dzięki wzorcowym interpretacjom dzieł, praktycznym wskazówkom znajdującym się m.in. w Radach dla piszących, tabelom zawierającym przydatne słownictwo oraz przykładowym fragmentom utworów.
Skuteczne powtórzenie dzięki krótkiemu omówieniu lektur obowiązkowych dla klas 48 oraz wyróżnieniu najważniejszych pojęć i terminów, których znajomość jest dla ucznia obowiązkowa. Ponadto w publikacji zamieszczono przykładowy arkusz egzaminacyjny.
Najwyższej jakości treści oraz uporządkowana struktura o ich dobór zadbali doświadczeni autorzy wielu cenionych publikacji.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: WSiP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788302179754

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie