Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Język polski

Egzamin ósmoklasisty. J.polski. Arkusze WSiP

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Opis. Arkusze. Odpowiedzi. ZDASZ TO jest publikacją, w której w przystępny sposób opisano zasady i przebieg egzaminu ósmoklasisty to ułatwi uczniowi uporządkowanie wiedzy polonistycznej i oswojenie się z egzaminem.
Publikacja zawiera opis formuły i założeń egzaminu, próbne arkusze egzaminacyjne oraz odpowiedzi do zadań.
Unikatowym materiałem jest dodatek plus: Omówienie lektur i zadania. Zawiera on przypomnienie wiadomości dotyczących wszystkich lektur obowiązkowych dla klas 7 i 8 oraz odnoszące się do tych lektur zadania zamknięte i otwarte, a także odpowiedzi do nich. Dzięki temu uczeń powtarza i systematyzuje wiedzę
Publikacja zawiera:
Zestaw 10 przykładowych arkuszy egzaminacyjnych łącznie ponad 200 zadań odnoszących się do treści zawartych w podstawie programowej, które obowiązują na egzaminie. Dzięki arkuszom uczeń może sprawdzić stopień opanowania wiedzy i umiejętności niezbędnych na egzaminie oraz wyćwiczyć rozwiązywanie zadań w wyznaczonym czasie 120 min.
Struktura każdego arkusza jest zgodna z założeniami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej publikacja zawiera zestaw arkuszy egzaminacyjnych zgodnych z wymogami opisanymi w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego opublikowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Informacja zwrotna dzięki zamieszczonym odpowiedziom do każdego arkusza dodano klucz odpowiedzi oraz przykładowe rozwiązania, które pozwolą uczniowi szybko zorientować się, co jeszcze musi powtórzyć.
Indywidualne strategie egzaminacyjne uczeń dzięki rozwiązywaniu wielu zadań może nie tylko zweryfikować poprawność swoich rozwiązań, ale także przećwiczyć różne sposoby rozwiązywania zadań

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: WSiP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788302179730

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie