Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Popularnonaukowe

Dziki seks

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

DZIKI SEKS NIESAMOWITE, ZASKAKUJĄCE I ABSOLUTNIE PORAŻAJĄCE FAKTY Z ŻYCIA INTYMNEGO ZWIERZĄT
Czuli kochankowie, niewierni partnerzy i niedostępne królowe. Czarujący dranie, samotne matki, seryjni podrywacze oraz przedstawiciele społeczności LGBT. Ich wszystkich spotkamy w królestwie zwierząt. Pszczoły, by z sukcesem uwodzić, chętnie używają perfum. Orangutanice podkradają samcom jedzenie, by sprawdzić, który jest najlepszym kandydatem na partnera. Węże udają gejów, by się rozgrzać, a świerszcze wiedzą, że do serca wybranki droga wiedzie przez żołądek.
Znakomita biolożka dr Carin Bondar, gwiazda TED-a i Discovery Channel, z błyskotliwym humorem opowiada, jak kreatywna w dziedzinie uwodzenia i seksu potrafi być natura. Książka odsłania przed nami pikantne sekrety życia intymnego zwierząt, pełnego przedziwnych, zabawnych, czasem okrutnych, ale zawsze fascynujących zachowań. Wiele z nich okazuje się zadziwiająco bliskich ludziom. Poznając życie intymne zwierząt, odkrywamy wiele prawd o ludzkich związkach, romansach, flirtach i pragnieniach. Tutaj nie znajdziecie wszystkiego, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać. Znajdziecie o wiele więcej!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: ZNAK Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 464 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324037308

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie