Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika gimnazjum

  • -5%

Dziedzictwo Barcelony, dziedzictwo Cruyffa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Największe trenerskie seminarium w dziejach futbolu.
Barcelona, ostatnie lata XX wieku. Dream Team Johana Cruyffa rozpada się na naszych oczach, trener rewolucjonista odchodzi z klubu, ale jego następcy zmieniają historię futbolu. Styl Cruyffa wciąż święci triumfy i rodzi się nowa generacja piłkarskich myślicieli: Ronald Koeman, Luis Enrique, Laurent Blanc, Frank de Boer, Louis van Gaal, kapitan Dream Teamu Pep Guardiola i młody tłumacz Jose Mourinho.
Londyn, rok 2020. Prowadzone przez Jose Mourinho i Pepa Guardiolę drużyny spotykają się w dziewiątej kolejce Premier League sezonu 2020/2021. Mający szansę na pozycję lidera Tottenham podejmuje Manchester City w walce o cenne ligowe punkty. Rywalizacja dwóch wielkich trenerów pełna trofeów i wyzwisk, skupiająca uwagę całego kontynentu, ale poprzedzona przyjaźnią sprzed 25 lat trwa w najlepsze.
Dziedzictwo Barcelony, dziedzictwo Cruyffa to po części książka o taktyce o tym, jak teorie kształtujące współczesny futbol rodziły się w umyśle holenderskiego trenera i jego następców ale również opowieść o wybitnych jednostkach, które spotkały się kiedyś na Camp Nou, tworząc największe trenerskie seminarium w dziejach piłki nożnej. To historia ich przyjaźni i rywalizacji oraz rzecz o apokaliptycznym konflikcie, który wciąż ma wpływ na oblicze futbolu.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Sine Qua Non Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 424 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365836175

40,84 zł 42,99 zł
+ -

Opinie