Powrót

Pozostałe

Dziecko ,jego rodzina i świat

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Nie musimy i nie jesteśmy w stanie być idealnymi rodzicami. Ale możemy być wystarczająco dobrzy dla naszych dzieci".

Donald Winnicott


Coraz więcej matek i ojców zdaje sobie sprawę, że doświadczenia z wczesnego dzieciństwa rzutują na całe przyszłe życie człowieka. Jak być z dzieckiem, by wyrosło na szczęśliwą i wartościową osobę? - zapytują coraz częściej rodzice. Jak ustrzec się błędów, jak być na tyle stanowczym, aby dziecko nie przedzierzgnęło się w małego tyrana i na tyle wrażliwym i otwartym, by nie zasłużyć w przyszłości na opinię toksycznego rodzica?

Każdego dnia udzielam odpowiedzi na te pytania swoim pacjentom, odpisując na listy, wypowiadając się w wywiadach prasowych, audycjach radiowych i programach TV. Głównym źródłem, z którego zwykle korzystam, jest ta właśnie książka. Dziś możecie skorzystać z niej sami. Cieszę się, że nareszcie matki i ojcowie, prowadzący przedszkola, nauczyciele, wychowawcy i psychoterapeuci będą mieli szansę bezpośredniego kontaktu z wykładami Donalda Winnicotta, które należą do klasyki światowej w dziedzinie emocjonalnego rozwoju dziecka.

Rok wydania: 1993 Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Agencja Wydawnicza Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 12x19.5cm Ilość stron: 245 Waga: 0.4 kg TIN: T00967056

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa  wytarta, Strony  pożółkłe, Oprawa  zagięta, Rogi oprawy  zagięte,Zawiera podpis 

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie