Powrót

Pozostałe

Duuuże Memory Zwierzątka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Duuuże memory Zwierzątka
dla dzieci 2+

Wesołe zwierzątka zapraszają do zabawy! Edukacyjny zestaw zawiera 24 duże i trwałe elementy. Znakomicie sprawdzi się jako pierwsza prosta gra pamięciowa.

zestaw zawiera 24 elementy (12 par) i scenariusze zabaw

prezentowe pudełko o wymiarach 33 x 28 x 7 cm

wymiary elementu: 16 x 16 cm

duże elementy są wykonane z trwałej tektury

odpowiednie dla dzieci w wieku 2+

ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka

zabawa rozwija spostrzegawczość i pamięć

Przepis na dobrą zabawę

Bawcie się razem na wiele sposobów! Rozłóżcie odkryte elementy i wyszukajcie pary. Możecie to robić na czas. W trudniejszej wersji, odwróćcie je ilustracją do dołu i trenujcie pamięć. Możecie zacząć od mniejszej liczby par i stopniowo zwiększać trudność zabawy. Opowiadajcie o tym, co widać na obrazkach, bawcie się w wydawanie odgłosów zwierzątek, nazywajcie kolory. A może wymyślicie własną historyjkę o bohaterach ilustracji? Do zestawu dołączyliśmy poradnik pełen pomysłów na edukacyjną zabawę.

Radość odkrywania 

Dwulatek jest uważnym obserwatorem otaczającego go świata. Codziennie poznaje nowe słowa i staje się coraz bardziej samodzielny. Duuuże memory Zwierzątka rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię i pamięć. To doskonały sposób na naukę nowych słów. 

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Bright Junior Media Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 33.5x28.5cm Waga: 1.5 kg EAN: 5902983490913 TIN: T02107733

Uwagi:

Opakowanie zakurzone, zabrudzone, wgięte, 

Opinie