Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Podróżniczy

Drapieżca. Wspomnienia pilota zdalnego zabójcy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Sensacyjna historia amerykańskiego pilota, który jako operator predatorów znalazł się na pierwszej linii wojny z terroryzmem.
Od bohaterów książek Snajper czy Niełatwy dzień różni go tylko jedno: od pola walki oddalony był o tysiące kilometrów. Co jednak nie przeszkadzało mu odgrywać kluczowej roli w tajnych misjach na terytorium wroga.
T. Mark McCurley, weteran Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, przedstawia ekscytującą opowieść o tropieniu przywódców organizacji terrorystycznych z użyciem bezzałogowych maszyn, które są przyszłością lotnictwa wojskowego. To również opowieść o dylematach żołnierza, którego zadaniem jest zabijanie na odległość. Drapieżca to wciągająca opowieść o tym, jak bezzałogowe samoloty, kiedyś narzędzia inwigilacji,zmieniły się w jedną z najgroźniejszych i najbardziej kontrowersyjnych broni współczesnej wojny.
Autor był świadkiem tej przemiany, opisuje ją ze znawstwem i zaangażowaniem.
Dzięki niemu skuteczniej niż dzięki najlepszym sensacyjnym filmom stajemy się uczestnikami polowań prowadzonych z pomocą współczesnych drapieżców.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Agora Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 340 Waga: 0.5 kg EAN: 9788326823824

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie