Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -10%

Draconis Memoria T.2 Legion płomienia

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Legion płomienia to drugi tom cyklu Draconis Memoria, epickiej fantasy o wartkiej, obfitującej w magiczne przygody fabule osnutej wokół okrutnej wojny, w której wykuwają się zręby nowego cesarstwa.
Claydon Torcreek uszedł cało z rojącej się od smoków dżungli, wymknął się wrogim tubylczym plemionom i uniknął zimnego tchnienia zdrady, a mimo to jego kłopoty dopiero się zaczęły.
Legendarny biały smok, którego istnienie do niedawna wkładano między bajki, obudził się z długiego snu powodowany żarliwym pragnieniem spopielenia świata ludzi. Jedno miasto padło już ofiarą jego potężnych legionów, a następne wkrótce pójdą w jego ślady chyba że Clay zdoła odkryć prastary sekret pogrzebany w lodach dalekiego południa. Aby tego dokonać, będzie musiał po raz kolejny zmierzyć się z niewyobrażalnym zagrożeniem. Różnica jest taka, że tym razem w jego rękach spoczywa los nie tylko ojczystego kraju, lecz całego świata.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Mag Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 720 Waga: 0.5 kg EAN: 9788374809030

41,04 zł 45,60 zł
+ -

Opinie