Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -15%

Domowe terapie lecznicze. Leczenie ziołami....

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

DRINŻ.ZOFIACIECIERSKA specjalista dietetyki (Poradnia Dietetyki w Gdańsku); w 2000 r. doktorat z toksykologii żywności na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia podyplomowe z dietetyki i żywienia człowieka, a także studia na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Gdańsku; przez kilka lat wydawca i redaktor naczelny ogólnopolskiego miesięcznika Zdrowe Życie; autorka szeregu artykułów o profilu prozdrowotnym z dziedziny dietoterapii oraz zdrowego stylu życia; propagatorka medycyny żywieniowej św. Hildegardy z Bingen.
Trzeci tom z serii "Domowe terapie lecznicze", prezentującej program zdrowia księdza Sebastiana Kneippa, poświęcamy jego ziołolecznictwu, a szczególnie roślinom leczniczym i produktom z nich uzyskiwanym, wagę do tego, by jemu współcześni szukali lekarstw nie w aptekach, lecz wśród naturalnych roślin leczniczych. Trend ten wbrew pozorom jest także naszą pilną potrzebą.
Na szczęście obecnie coraz chętniej sięga się po sprawdzone kuracje roślinne, które w schorzeniach przewlekłych niekiedy okazują się skuteczniejsze od farmaceutyków syntetycznych albo doskonale uzupełniają leczenie farmakologiczne i jednocześnie nie wywołują skutków ubocznych.
W serii "Domowe kuracje lecznicze" ks. Sebastiana Kneippa ukazały się:
tom 1 - Leczmy się wodą
tom 2 - Domowe zabiegi wodne w 50 chorobach
tom 3 - Leczenie ziołami według ks. Kneippa
W serii ukaże się jeszcze:
tom 4 - Zioła w kuracjach ks. Kneippa
tom 5 - Program zdrowego życia według ks. Kneippa

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Bernardinum Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 128 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381270748

9,10 zł 10,71 zł
+ -

Opinie