Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

Domowe terapie lecznicze. Domowe zabiegi wodne

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

DRINŻ.ZOFIACIECIERSKA specjalista dietetyki (Poradnia Dietetyki w Gdańsku); w 2000 r. doktorat z toksykologii żywności na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia podyplomowe z dietetyki i żywienia człowieka, a także studia na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Gdańsku; przez kilka lat wydawca i redaktor naczelny ogólnopolskiego miesięcznika Zdrowe Życie; autorka szeregu artykułów o profilu prozdrowotnym z dziedziny dietoterapii oraz zdrowego stylu życia; propagatorka medycyny żywieniowej św. Hildegardy z Bingen.
Oddajemy do rąk Państwa drugi tom serii Domowe terapie lecznicze, poświęconej programowi zdrowia księdza Sebastiana Kneippa. W tomie pierwszym, który ukazał się w listopadzie 2017 roku, omówiliśmy sposób wykonania zabiegów wodnych opracowanych przez doktora od wody, jednego z twórców medycyny naturalnej. Ważną zaletą tych zabiegów jest to, że wszystkie można wykonać samodzielnie w warunkach domowych. W tomie drugim kontynuujemy temat hydroterapii ks. Kneippa, wskazując, które z zabiegów bawarski duchowny zalecał do wykonania w określonych dolegliwościach. Wybraliśmy pięćdziesiąt popularnych chorób, wierząc, że każdy z naszych Czytelników znajdzie pomoc w złagodzeniu, a może nawet ustąpieniu dolegliwości.
WseriiDomowekuracjeleczniczeukażesięjeszcze:
tom 3: Ziołolecznictwo ks. Kneippa
tom 4: Program zdrowego życia według ks. Kneippa.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Bernardinum Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 128 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381270519

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie