Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Dlaczego jeszcze nie śpisz?

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kładź się spać, niezdrowo tak siedzieć po nocy!, czyli dlaczego nasi rodzice mieli rację.
Kiedy sen nie funkcjonuje jak należy, ty też nie funkcjonujesz jak powinieneś. I choć komplikacje ze snem mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, to w odróżnieniu od innych schorzeń można je skutecznie leczyć. Ty sam możesz się z nimi uporać. Jednak szukanie złotych rad i trików w internecie niewiele ci pomoże. Musisz zrozumieć, co właściwie dzieje się z twoim snem: na czym polegają twoje problemy i w jaki sposób można je rozwiązać. Dlatego zamiast po kolejny kubek kawy sięgnij po książkę zaklinacza snu, doktora Chrisa Wintera.
Dlaczego jeszcze nie śpisz? to ekscytująca podróż w krainę snu, w której odkryjesz, jak ogromne znaczenie dla zdrowia ma porządne wysypianie się. Zakończysz tę lekturę uzbrojony w wiedzę, dzięki której wygrasz walkę o dobry sen. Wszystkie działania dostosujesz do swojego stylu życia. Czerpiąc ze swojego dwudziestoczteroletniego doświadczenia na tym polu, neurolog, ekspert od spraw związanych ze snem, dr W. Chris Winter, pomoże ci:
Dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonuje sen i jak takie czynniki jak jedzenie czy codzienna aktywność wpływają (korzystnie lub nie) na ten proces.
Zrozumieć, że na przebieg jednego z najbardziej fundamentalnych procesów zachodzących w naszym ciele masz rzeczywisty wpływ i że możesz go kontrolować
Odpowiednio planować sen i drzemki bez względu na to, czy jesteś pracującym w systemie zmianowym robotnikiem, studentem czy przejętym rodzicem.
Zacząć myśleć o śnie niestandardowo i poznać sposoby leczenia dolegliwości z nim związanych od bezsenności przez bezdech senny i zespół niespokojnych nóg do problemów ze snem będących wynikiem zaburzenia rytmu okołodobowego.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Laurum Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 352 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380875067

Opinie