Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

Django. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Django to bardzo przydatne narzędzie ułatwiające pisanie aplikacji sieciowych w języku Python. Jest uważane za framework, który łączy wielkie możliwości z prostotą użytkowania. Pozwala na szybkie tworzenie oprogramowania na podstawie przejrzystych i praktycznych projektów. To atrakcyjne rozwiązanie dla programistów zarówno początkujących, jak i doświadczonych.
Książka, którą trzymasz w rękach, jest znakomitym podręcznikiem pisania aplikacji sieciowych w Django. Krok po kroku pokazano tu pełny proces tworzenia profesjonalnego oprogramowania, a przykładami, na których oparto poszczególne rozdziały, są rzeczywiste projekty aplikacji. Dzięki takiemu podejściu można bardzo szybko zapoznać się z frameworkiem, nauczyć się rozwiązywania często występujących problemów i w naturalny sposób stosować najlepsze praktyki programistyczne. Autorzy pokazali również, w jaki sposób w projektach Django stosować kilka popularnych technologii związanych z aplikacjami sieciowymi.
Antonio Mel jest informatykiem, a projektami Django zajmuje się od 2006 roku. Opiekuje się hiszpańską społecznością użytkowników Django (django.es). Jest założycielem Zenx IT firmy informatycznej tworzącej aplikacje sieciowe dla klientów z różnych sektorów gospodarki. Mel brał również udział w tworzeniu wielu startupów informatycznych.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 10.2x14.3cm Ilość stron: 456 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328325876

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie