Powrót

Egzaminy, certyfikaty

  • -5%

Diverso basico Nuevo A1+A2 ćwiczenia + online

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nowe, poprawione i rozszerzone wydanie zeszytu ćwiczeń Nuevo Diverso Bsico (poziom A1/A2) dla uczniów szkół średnich oraz przygotowujących się do matury międzynarodowej IB. Pomaga utrwalić wiedzę z podręcznika i przydaje się do pracy w klasie i poza nią. Zakup obejmuje roczną interaktywną licencję cyfrową.
Nuevo Diverso Bsico zachęca do zintegrowanej nauki poprzez krytyczne myślenie i zwraca uwagę na wartości i postawy życiowe, różnorodność, dociekanie, podejmowanie działań i snucie przemyśleń na temat otaczającego nas świata i samego procesu uczenia się.
Składa się z 18 rozdziałów i wstępu, które skupiają się wokół określonych tematów (tożsamość, współzawodnictwo itp.). Każdy rozdział zawiera:
ćwiczenia utrwalające treści z podręcznika, a także pracujące nad rozumieniem i wypowiedziami ustnymi i pisemnymi,
3 nowe części: Ms lxico do udoskonalenia słownictwa, Videoblog z zadaniami do wykonania na podstawie filmów, Evaluación testem oceniającym wiedzę językową, umiejętności rozumienia i związane z produkcją ustną,
transkrypcje nagrań,
pliki audio do pobrania ze strony wydawcy.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: SGEL - Educacion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788417730291

89,30 zł 94,00 zł
+ -

Opinie