Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Klasyka bajek i wierszy

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Elementarz

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Elementarz powstał jako uzupełnienie programu Przygoda z Czytaniem i będzie wspaniałą pomocą na każdym etapie nauki.
Autorzy w taki sposób opracowali treści, żeby z książki mogły korzystać zarówno dzieci, które nie znają liter, jak i te, które już zaczęły naukę czytania. Podczas lektury Elementarza dzieci będą się uczyć alfabetu każda litera jest zilustrowana obrazkami przedmiotów, zwierząt itp., których nazwy zaczynają się na daną literę, kończą się nią, a także mają ją w środku. Najmłodsi będą też mogli zapoznać się z dwuznakami. W celu przybliżenia dzieciom budowy wyrazów, są one zapisane z podziałem na sylaby oraz głoski.
Teksty towarzyszące każdej literze stopniowo przybierają coraz dłuższą formę. Na pierwszych stronach Elementarza są to krótkie zdania także w formie wesołych rymowanek.
Nauka czytania ma być przede wszystkim zabawą, dlatego na kartach książki dzieci znajdą piękne ilustracje i wizerunki bohaterów znanych z filmów i seriali Disneya. Dzięki Elementarzowi nauka czytania będzie wspaniałą przygodą!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Ameet Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Ilość stron: 96 Waga: 0.5 kg EAN: 9788325330453

Opinie