Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Klasyka bajek i wierszy

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem 5 Kraina Lodu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przygoda z Czytaniem to program wydawniczy wspierający naukę czytania, adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. W ten sposób przygotowuje się do lektury bardziej zaawansowanych tekstów. Podczas lektury drugiego opowiadania dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość to proces zwany syntezą.
W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na Przygodę z Czytaniem!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Ameet Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 56 Waga: 0.5 kg EAN: 9788325326692

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie