Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Klasyka bajek i wierszy

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem 4 Kraina lodu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Książki z poziomu IV Czytam samodzielnie opierają się ma metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko w prosty sposób poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest naturalną skłonnością człowieka i często jest łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że nauka czytania metodą sylabową przynosi wymierne efekty. Teksty w książce są atrakcyjnie zróżnicowane mają formę wierszy, wyliczanek, dialogów oraz krótkich opowiadań. W ten sposób autorzy przygotowują małego czytelnika na różnorodność form literackich.
Dla dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają znane postacie ze świata Disneya. W książce znajduje się też dyplom dla małego czytelnika oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na Przygodę z Czytaniem!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Ameet Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 48 Waga: 0.5 kg EAN: 9788325329853

Opinie