Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

  • -5%

Dermatologia interwencyjna

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wydanie książki "Dermatologia interwencyjna" pod redakcją dr hab. n. med. Agnieszki Owczarczyk-Saczonek jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym poświęconym nagłym przypadkom chorób skóry, które mogą stanowić zagrożenie dla życia pacjenta.
Autorzy poszczególnych rozdziałów wykazali się dogłębną wiedzą prezentowanych zagadnień i pod okiem znakomitych praktyków stworzyli razem dzieło potrzebne w pracy nie tylko dla dermatologów zajmujących się pilnymi przypadkami w poradni i na dyżurze, lecz także dla lekarzy innych specjalności pracujących w ambulatoriach pomocy doraźnej oraz lekarzy rodzinnych.
Niewątpliwą zaletą tej publikacji jest dobrze i przystępnie przedstawiona diagnostyka różnicowa, podparta dużą liczbą zdjęć przypadków własnych, co w diagnostyce dermatologicznej jest szczególnie ważne. Każdy lekarz praktyk doceni przedstawione schematy leczenia krok po kroku uwzględniające postępowanie terapeutyczne również u dzieci i kobiet w ciąży. Przedstawiona wiedza jest dobrze uporządkowana, a autorzy przyjęli spójny schemat opisywania poszczególnych problemów, co zdecydowanie ułatwia ich przyswojenie.
"Dermatologia interwencyjna" to podręcznik o dużej wartości naukowej, dydaktycznej, praktycznej i edytorskiej, który powinien pojawić się na biurku każdego lekarza praktyka chcącego poszerzyć swoją wiedzę.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Termedia Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 372 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379882908

94,05 zł 99,00 zł
+ -

Opinie