Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

Dawne i nowe praktyki duchowe

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Poznaj swoją ścieżkę rozwoju duchowego
Na stronach tej książki Autorka z niesamowitym poczuciem humoru łączy swoje prawdziwe doświadczenia z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi duchowości. Osobiście przetestowała wszystkie opisane metody podróżując po całym świecie i rozmawiając z guru i mistrzami, by pomóc Ci zgłębiać pytania i zyskać odpowiedzi, które najlepiej z Tobą współgrają. Nauczysz się, jak komunikować się z Twoim ciałem w jego własnym języku i szukać najlepszej możliwej kombinacji metod duchowego dbania o zdrowie.
Wybierz techniki, które Ci najlepiej odpowiadają
Możesz zgłębiać swoją duchowość poprzez doskonalenie pozycji psa, rozumienie potencjału leczenia homeopatycznego, czy też eksperymentowanie z aromaterapią by zwalczyć stres. Możesz czerpać z uniwersalnej mądrości zagłębiając się w gwiazdy, liczby, imiona, zapachy, myśli, pasje, sny, przewodników i przeznaczenie. Sam wybierzesz metody, które najlepiej Ci odpowiadają.
Nowe oblicze duchowości.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Studio Astropsychologii Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x24cm Ilość stron: 288 Waga: 0.5 kg EAN: 9788373778801

37,17 zł 41,30 zł
+ -

Opinie