Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

Dama z blizną

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W trakcie kampanii prezydenckiej jeden z kandydatów zostaje zamordowany. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo polityczne.
Prowadzący śledztwo komisarz Hardy nie ufa oczywistym rozwiązaniom. Kiedy wychodzą na jaw tajemnice z przeszłości, sprawy zaczynają się komplikować. Gra o władzę staje się grą o życie.
Czy zabójstwo polityka wiąże się z wcześniejszym uprowadzeniem jego żony? Kto zyskał na śmierci kandydata? A kto najwięcej straci?
Wciągająca fabuła, precyzyjnie skonstruowana intryga, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujący finał to niewątpliwe atuty tej opowieści.
Cieszę się, że go zabili powiedziała bez ogródek, gdy tylko usiedli. Należało mu się to. Jest jakaś sprawiedliwość. Śmierć za śmierć. () Ja myślę, że prokuratora też przekupili, ale przecież nie mam na to dowodów. Więc może pan uznać, że tego pan nie słyszał. Wszystko inne mogę udowodnić.
Izabela Szylko - dziennikarka, reżyserka, scenarzystka i pisarka. Pracowała m.in. w miesięczniku "Kino" i telewizyjnym "Ekspresie Reporterów". Jej debiut literacki "Madonna z hiacyntem" został wyróżniony w konkursie na powieść kryminalną magazynu "Detektyw", a scenariusz będący adaptacją powieści "Łyżeczka" znalazła się w finale "Script Pro" - najważniejszego w Polsce konkursu dla scenarzystów. Reżyserka i scenarzystka filmu "Niezawodny system", nagradzanego na międzynarodowych festiwalach. Uczy kreatywnego pisania. Autorka kursu wideo "Podstawy pisania" - najpopularniejszego kursu szkoły Maszyna do Pisania.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Studio O'Rety Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 314 Waga: 0.5 kg EAN: 9788394136949

Opinie