Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Daj się lubić na chwilę lub na zawsze

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Psycholog, były agent FBI, radzi, jak zdobyć zaufanie i przekonać innych do siebie.
Kontakt z drugim człowiekiem, zwłaszcza nieznajomym, budzi Twój lęk? Boisz się zakłopotania, odrzucenia lub zranienia? Przejmujesz się tym, jak wypadniesz? Przeczytaj książkę psychologa i byłego agenta FBI z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, Jacka Schafera i przekonaj się, że zawieranie relacji może być łatwe i bezpieczne.
Szukasz przyjaźni?
Chcesz być lubiany?
Chcesz wiedzieć co inni myślą o Tobie?
Książka Daj się lubić dostarczy ci narzędzi potrzebnych do zdobycia sympatii, niezależnie od tego, czy chodzi o pierwsze wrażenie na randce, rozmowie o pracę czy podczas spotkania towarzyskiego. Popraw swój iloraz sympatyczności, naucz się wyłapywać kłamstwa i opanuj niewerbalne sygnały. Zacznij mieć wpływ na to, jak postrzegają Cię inni. Dzięki sprawdzonym radom byłego agenta FBI specjalizującego się w analizie zachowania, nauczysz się jak zawsze zrobić dobre wrażenie na nieznajomych, w jaki sposób zbudować trwałe relacje oraz jak dowiedzieć się, co tak naprawdę inni myślą o tobie. Przeczytaj i Daj się lubić na chwilę lub na zawsze.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Kompania Mediowa Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 304 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395965371

Opinie