Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Język polski

Czytanie ze zrozumieniem dla kl. 8 SP cz.2 Liryka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czytanie ze zrozumieniem dla klasy 8 - część 2 to wybór testów sprawdzających umiejętność rozumienia czytanego tekstu. Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybranych z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku - klasa VIII.
Praca z testami ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.
Materiał został podzielony według rodzajów literackich: epika, liryka, dramat - dzięki temu uczeń rozwija zdolność rozumienia tekstów o zróżnicowanej strukturze. Część I zawiera testy oparte na utworach epickich, natomiast w Części 2 uczeń ćwiczy rozumienie wierszy i tekstów dramatycznych.
Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć - w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: WIR Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x0cm Ilość stron: 71 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365423535

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie