Powrót

Poradniki

Czyste pragnienia - Historie dla kobiet

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Niniejszy zbiór Historii dla kobiet przedstawia wyjątkowe podejście do kwestii zrozumienia tego, jaki wpływ uzależnienie od seksu wywiera na nasze życie. Kobiety w różnym wieku podjęły się wyzwania opisania swoich inspirujących historii. Każda z nich odważnie postanowiła odzyskać to, co ukradł jej wróg.
Uzależnienie od seksu jest niszczące, bez względu na to, jak na nie spojrzysz. Smutek, wstyd i poczucie winy, które są konsekwencją twojego własnego uzależnienia, są przytłaczające. Równie wyczerpujące jest życie z gniewem
i wstydem wynikającym ze zdrady i uzależnienia twojego współmałżonka. Z tego powodu rozpadło się wiele rodzin. Rozbitych zostało wiele małżeństw. Wiele kobiet poczuło się zdradzonych, osamotnionych i doświadczyło poczucia beznadziejności.
Bóg ma plan dla twojego życia On chce wyrwać cię z miejsca rozpaczy i postawić w miejscu, w którym będziesz mogła pomagać innym. Jako Misja Czyste Pragnienia modlimy się, byś poczuła się zachęcona i wzmocniona przez Historie dla kobiet.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 146 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379781577

Opinie