Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Czy nigdy nie czytaliście Medytacje nad słowem

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Pewnego razu, gdy Jezus przechodził w szabat pośród zbóż, uczniowie Jego zaczęli po drodze zrywać kłosy. Na to faryzeusze mówili do Niego: Patrz, czemu oni czynią w szabat to, czego nie wolno?. On im odpowiedział: Czy nigdy nie czytaliście, co uczynił Dawid, kiedy znalazł się w potrzebie, i poczuł głód, on i jego towarzysze? Jak wszedł do domu Bożego za Abiatara, najwyższego kapłana, i jadł chleby pokładne, które tylko kapłanom jeść wolno; i dał również swoim towarzyszom. I dodał: To szabat został ustanowiony dla człowieka, a nie człowiek dla szabatu. Zatem Syn Człowieczy jest Panem także szabatu (Mk 2, 23-28).
Trzeba dogłębnie odczuć i wnikliwie rozpatrzyć to bezbrzeżne zdziwienie Syna Bożego dotyczące naszego podejścia do lektury Pisma Świętego. Właśnie po to, by nikt nie pozostał analfabetą w tym najbardziej istotnym wymiarze życia, powstała ta publikacja. Zawiera ona homilie przeważnie w dwóch wersjach na niedziele (z wyjątkiem 21.) i święta roku liturgicznego B oraz cztery mowy okolicznościowe.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Wydawnictwo Św. Stanisława BM Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 432 Waga: 0.65 kg EAN: 9788374228633 TIN: T01327498

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, 

Opinie