Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Marcin, doktor Marcin, zwany także masażystą i panem Marcinkiem, wraca z wakacji, by ponownie zmierzyć się z rzeczywistością. A jest z czym Jego eks zostanie mamą, przyjaciel - szwagrem, syn - starszym bratem I każdy będzie potrzebował wsparcia: sfochowany autor, zdolny dentysta, ordynator kolekcjoner, syn zadający coraz trudniejsze pytania oraz pacjenci z własną diagnozą. Jedynie wrodzony optymizm, subiektywna i pozytywna ocena samego siebie pozwolą Marcinowi na ogarnięcie tego wszystkiego. Poza tym na ratunek przybędzie mu kobieta na białym rowerze.
A przygody doktora Marcina będą bawić jeszcze długo po skończonej lekturze. Bo czy ktoś na przykład wie, że selfie skraca życie? I gdzie kupić szynkę z kruka? Marcin też nie zawsze wie, ale He will survive! I z każdej sytuacji wybrnie z wdziękiem i poczuciem humoru. Za co kobiety go kochają, a mężczyźni mu tego zazdroszczą.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Edipresse Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x21cm Ilość stron: 360 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379457335

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie