Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

Człowiek na ba(k)terie. Jak czerpać energię i zdro

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jesteś bardziej bakterią niż człowiekiem, Mikroby nadchodzą, Bakterie rządzą naszymi myślami, Twój drugi mózg
Nagłówki artykułów na temat bakterii żyjących z organizmie człowieka mówią same za siebie. Jesteśmy zafascynowani drobnoustrojami zasiedlającymi organizm ludzki z jednej strony odczuwając lęk jak przed Obcym, z drugiej ciekawość. Trudno się temu dziwić, ponieważ coraz większa jest świadomość, w jak dużym stopniu od równowagi pomiędzy korzystnymi i szkodliwymi drobnoustrojami zależy nasze zdrowie odporność, samopoczucie, masa ciała, występowanie chorób przewlekłych.
Czym jest mikrobiom jelitowy? Czy nami rządzi? Kiedy może nam pomóc zachować zdrowie, a kiedy zaszkodzić? Czy ludzie różnią się między sobą florą jelitową? Dlaczego i jakie to ma konsekwencje?
Niniejsza książka, stworzona wraz z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie wiedzy o zdrowiu i chorobach naszych jelit, jest pierwszą polską odpowiedzią na lawinowo wzrastające zainteresowanie tym tematem. Jest to przystępnie podana, praktyczna wiedza, którą każdy z nas może zastosować, by żyć lepiej i zdrowiej.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Agora Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 184 Waga: 0.5 kg EAN: 9788326826900

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie