Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Audiobooki - mp3

  • -20%

Czerwona siostra. Audiobook, Nowa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Urodziłam się po to, żeby zabijać. Bogowie stworzyli mnie jako siewcę zniszczenia.
W klasztorze Słodkiej Łaski młode dziewczęta uczy się odbierania życia. U nielicznych ujawnia się stara krew, dająca im talenty rzadko spotykane od czasów, gdy statki plemion przybyły na Abeth. W Słodkiej Łasce doskonali się talenty nowicjuszek, czyniąc nich śmiertelnie groźne wojowniczki. Potrzeba dziesięciu lat, by nauczyć Czerwoną Siostrę drogi miecza i pięści.
Ale nawet mistrzynie walki i cienia nie w pełni zdawały sobie sprawę, co wpadło w ich ręce, gdy Nona Grey trafiła do ich komnat jako zakrwawione ośmioletnie dziecko, fałszywie oskarżone o morderstwo, a winne znacznie gorszych rzeczy.
Ukradzioną spod szubienicy Nonę ścigają potężni wrogowie, i to nie bez powodu. Choć klasztor zapewnia bezpieczeństwo i izolację, skrywana, gwałtowna przeszłość w końcu ją odnajdzie. W promieniach umierającego słońca padających na słabnące cesarstwo Nona Grey musi zawrzeć pokój ze swymi demonami i stać się niepowstrzymaną skrytobójczynią. Jeśli chce przeżyć.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna Stan: NowaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 14x12cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788374808606 TIN: T00759528

24,00 zł 30,00 zł

Opinie