Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

Czas śmierci

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najgroźniejszy zabójca potrafi wtopić się w tłum.
Małym miasteczkiem Polesford, w którym dorastała funkcjonariuszka Helen Weeks, wstrząsa tragedia zaginięcie dwóch nastolatek. Gdy do prasy przecieka informacja o aresztowaniu statecznego męża i ojca rodziny, Stephena Batesa, Helen wraz z detektywem Thorne'em przybywa po latach w rodzinne strony, by odkryć prawdę o uprowadzeniach, ale też zmierzyć się z własną mroczną przeszłością. Okazuje się, że żoną podejrzanego jest przyjaciółka Helen z lat szkolnych, która potrzebuje wsparcia w tej niezwykle trudnej sytuacji. Podczas gdy mieszkańcy i media domagają się krwi Batesa, Thorne nabiera przekonania, że wbrew zgromadzonym dowodom zdającym się świadczyć o winie zatrzymanego, policja aresztowała niewinnego człowieka, a wyjątkowo przebiegły przestępca wciąż jest na wolności. Niezłomny detektyw postanawia stawić czoła miejscowej policji, prasie oraz mieszkańcom Polesford i udowodnić, że zaszła straszliwa pomyłka w policyjnym śledztwie. W miasteczku nadal czai się bezlitosny, ale inteligentny przestępca, który robi wszystko, by uniknąć kary. Thorne po raz kolejny musi zmierzyć się z przeciwnikiem o wiele sprytniejszym niż zwykli przestępcy.
Mark Billingham należy do czołówki brytyjskich autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat jego książki zdobywają najważniejsze nagrody literackie. Trafiają na najwyższe miejsca list bestsellerów Sunday Timesa. Na polskim rynku ukazały się: Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Mściciel, Tajemnica, Naśladowca, Pułapka, Presja, Impuls śmierci, Kości. Za stworzenie postaci inspektora Toma Thorne'a pisarz został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Na podstawie powieści z Thorne'em nakręcono serial.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Burda Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x19cm Ilość stron: 254 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380530546

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie